خشن استقلال داورزنی استقلال پرسپولیس

خشن: استقلال داورزنی استقلال پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش داورزنی به حضور پروین و باقرزاده در هیات مدیره سرخابی‌ها

معاون وزیر ورزش به مطرح شدن اسامی بعضی گزینه‌ها همچون علی پروین و باقرزاده جهت عضویت در هیات مدیره دو کلوب پرسپولیس و استقلال تصویر العمل نشان داد..

واکنش داورزنی به حضور پروین و باقرزاده در هیات مدیره سرخابی‌ها

واکنش داورزنی به حضور پروین و باقرزاده در هیات مدیره سرخابی ها

عبارات مهم : استقلال

معاون وزیر ورزش به مطرح شدن اسامی بعضی گزینه ها همچون علی پروین و باقرزاده جهت عضویت در هیات مدیره دو کلوب پرسپولیس و استقلال تصویر العمل نشان داد..

محمدرضا داورزنی در گفتگو با مهر در رابطه با هیات مدیره دو کلوب پرسپولیس و استقلال، گزینه های مورد جهت حضور در آنها و اینکه فهرست نهایی چه وقت اعلام خواهد شد، توضیحاتی داد.

واکنش داورزنی به حضور پروین و باقرزاده در هیات مدیره سرخابی‌ها

وی با تاکید بر اینکه مسئولیت مستقیم این کار بر عهده مسعود سلطانی فر هست، گفت: ریاست مجمع هر دو کلوب استقلال و پرسپولیس بر عهده شخص وزیر ورزش است و به همین علت اختیار و مسئولیت مستقیم جهت بررسی گزینه های حضور در هیات مدیره سرخابی ها بر عهده وزیر است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در مورد اینکه «بررسی گزینه های مورد نظر جهت حضور در هیات مدیره پرسپولیس و استقلال در چه مرحله ای واقع شده است است و چه وقت نهایی می شود؟»، خاطرنشان کرد: با توجه به روند کار حداکثر تا آخر خردادماه فهرست هیات مدیره دو کلوب نهایی و اعلام خواهد شد. به هر حال فصل نقل و انتقالات در جریان و بعد از آن هم فصل تازه لیگ برتر شروع می شود. دو کلوب باید وقت کافی داشته باشند تا در فصل نقل و انتقالات کارها مورد نیاز در رابطه با ترکیب تیم را انجام دهند. بر همین اساس و طبق گفته وزیر، قطعا تا آخر خردادماه هیات مدیره این دو کلوب معرفی می شود.

معاون وزیر ورزش به مطرح شدن اسامی بعضی گزینه‌ها همچون علی پروین و باقرزاده جهت عضویت در هیات مدیره دو کلوب پرسپولیس و استقلال تصویر العمل نشان داد..

داورزنی تاکید کرد: قبلا هم گفته ام که نشانه «ترمیم» هیات مدیره دو کلوب است چون طی ماه های گذشته بعضی اعضای آنها استعفا داده یا فوت شده است اند. بنابراین وزارت ورزش به دنبال ترمیم هیات مدیره پرسپولیس و استقلال است.

وی همچنین در رابطه با «مطرح شدن گزینه های مانند علی پروین و فضل الله باقرزاده جهت حضور در هیات مدیره پرسپولیس و استقلال و اینکه این مباحث چقدر صحت دارد؟»، گفت: خواهشا در این مورد هیچ اسمی از هیچ فردی نبرد. جهت حضور در هیات مدیره سرخابی ها گزینه های زیادی در حال بررسی هستند ولی تا قبل از قطعی و نهایی شدن، هیچ اسمی از آنها برده نخواهد شد چون همین عنوان حاشیه ساز می شود. بهتر است رسانه ها هم از هیچ گزینه ای نام نبرند تا فهرست نهایی و به وسیله وزارت ورزش به صورت رسمی اعلام شود.

معاون وزیر ورزش در ورزش قهرمانی و حرفه ای در آخر گفت: تلاش وزارت ورزش این است تا وظیفه هیات مدیره پرسپولیس و استقلال هرچه سریعتر مشخص شده است و اسامی اعلام شود. تاکید شخص وزیر ورزش بر این است تا هیات مدیره ای گزینش شود که حضورشان به اصلاح اوضاع دو کلوب و تسریع روند کارهای ارزش کمک کند.

واکنش داورزنی به حضور پروین و باقرزاده در هیات مدیره سرخابی‌ها

واژه های کلیدی: استقلال | داورزنی | استقلال | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs